Web
Analytics Made Easy - StatCounter

Hakkımızda

Hakkımızda

ÖZAK SU ARITMA SİSTEMLERİ olarak; makamız ile sektör tecrübemizi siz değerli müşterilerimize su arıtma ekipmanları konusunda hizmet etmeyi hedeflemekteyiz. Kuruluşundan bu yana gecen zamanda ÖZAK SU ARITMA SİSTEMLERİ, her gecen gün genişleyen ürün yelpazesiyle evsel su arıtma ve endüstriyel su arıtma ekipmanları ve ürün tedariği, projelendirme hizmetleri teknik servis desteği ile su arıtma sektöründe hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

ÖZAK SU ARITMA SİSTEMLERİ markamız ile su arıtma sistemleri projelendirme kurulum ve anahtar teslim sistemler konusunda edindiğimiz tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kuruluşundan bu yana her gecen gün genişleyen ürün yelpazesi ve  profesyonel kadrosuyla evsel ve endüstriyel su arıtma sistemleri projelendirme,kurulum,teknik servis hizmeti,periyodik bakım,yedek parça ve sarf malzeme tedariği konularında hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

ÖZAK SU ARITMA SİSTEMLERİ sistemleri kurulduğu günden itibaren yenilikçi bir yol izleyip, teknolojiyi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Firmamız kuyu suyu arıtma, şebeke suyu arıtma, içme ve kulllanma suyu eldesi konularında etkili çözümler bulmayı hedef almıştır.

Okunma 2180 defa

Adres

Arda Mahallesi 3205 Sokak No 12/A

Şehzadeler / Manisa

© 2021 ÖZAK SU ARITMA SİSTEMLERİ